eksenweb logosu

EksenWeb Olarak
2004 Yılından itibaren
Web Siteleri Hazırlıyoruz ve Yönetiyoruz.

Duyurular!
 • 01.04.2015 Yeni Web Tasarım Kampanyası düzenledik. Kampanya Detayları ve Daha Fazlası için Bizimle İrtibata Geçiniz...
 • 04.03.2015 Firmalara Web Sitesi Zorunuluğu Getiriliyor. Konuyla İlgili Bilgi Almak için bizimle hemen iletişime geçiniz.
 • 01.06.2012 Yeni Ofisimize taşındık. Size Daha iyi ve daha hızlı hizmet verebilmek için Ofisimizi Daha Merkezi Bir adrese taşıdık.
Haberdar Ol

Haberler, Kampanyalarımız ile ilgili bilgileri E-posta Adresinize gönderelim :

Hizmetler

EksenWeb Internet Danışmanlığı Çözümleri.

Genel Hizmetlerimiz

Genel anlamda Internet Sitesi Tasarımı hizmeti veriyoruz. Kurumsal firmaların internet sitelerini yönetiyoruz. Kurumsal Kimlik Oluşturmalarına yardımcı oluyoruz. Websitelerinin internet ortamında ulaşılabilir olmalarını sağlıyoruz.

 • Web tasarım

  Başta Google™ olmak üzere, websitenizi arama motorları tarafından kolay bulunabilir şekilde tasarlıyoruz. bunun için gerekli altyapıyı (tasarım, kodlama, barındırma, tanıtım) size sağlıyoruz. Yeni değişen Türk Ticaret Kanunu'na uygun şekilde hazırlıyoruz.

  ReferanslarDetaylı Bilgi
 • Kurumsal kimlik

  Kurumsal kimlik, bir kurumun, şirket içi/şirket dışında duruşunu ve davranışlarını temsil etme biçimlerinin tümüdür. Firmanın karakterini ifade eder. örnek vermek gerekirse Antetli kağıt tasarımı, Devam kağıdı tasarımı,Zarf tasarımı , Kartvizit tasarımı ... kurumsal kimliğin öğelerindendir.

  ReferanslarDetaylı Bilgi
 • Seo Hizmeti

  Seo (Search Engine Optimization) yani Arama Motoru Optimizasyonu kısaca, websitelerinin arama motorlarında üst sıralarda (ilk sayfalarda) gösterilmesini amaçlayan bir daldır. Bunun için websitesi belirli bir sistematiğe göre tasarlanır . Seo ile ilgili yapılan yanlış uygulamalar websitenizin için telafisi zor durumlar oluşturabilir. bu nedenle uzmanlık ve tecrübe gerektirir.

  Detaylı Bilgi
 • Destek 7/24

  Tasarladığımız ve Yönettiğimiz websitelerini 7/24 saat sürekli takip ediyoruz. Websitelerinizi, uptime (erişilebilirlik) oranı %99'un üzerinde olan Türkiye lokasyonlu sunucularda barındırıyoruz. Sitemiz üzerinden Online Destek yoluyla, E-posta ile destek yoluyla yada Telefon ile destek yoluyla size kesintisiz bir destek vermeye çalışıyoruz.

  Detaylı Bilgi

Çalışma Yöntemimiz?

Websitesinin yada firmanın bulunduğu sektöre göre tasarım ve kodlamasını yapıyoruz ve siteyi açık konuma getiriyoruz. Siteyi tasarlarken Google™ arama motoruyla uyumlu olacak şekilde tasarlıyoruz bunun için:

 • Analiz

  Firmanızın bulunduğu sektörü ve rakip (diğer) siteleri analiz ediyoruz.

 • Tasarım

  Faaliyet Gösterdiğiniz Sektöre Uygun olarak Web Tasarımı yapıyoruz.

 • Kodlama

  Kolay Yönetilebilir(kontrol panel) ve Seo uyumlu kodlamasını yapıyoruz.

 • Onay

  Onay için sizinle irtibata geçiyoruz, düzenleme + ekleme yapılacaksa yapıyoruz.

 • Sonuç

  WebSitenizi yayınlıyoruz ve erişilebilir olması için 7/24 kontrol ediyoruz.

2004 yılından bu yana Internet Sektöründe faaliyet gösteriyoruz .Geçen süre zarfında Kişisel ve Kurumsal Web siteleri ve Genel Katılıma açık Internet Portalları Hazırladık ve hazırlamaya devam ediyoruz.

İletişim

Eksen Web - Internet Danışmanlığı
Rüstempaşa Mah, Barış Sok,
Serdaroğlu H.G İşhanı , No:9
Cep: (0532) 726 1802
e-mail: info@eksenweb.com

Yönetim Paneli
Giriş