eksenweb logosu

EksenWeb Olarak
2004 Yılından itibaren
Web Siteleri Hazırlıyoruz ve Yönetiyoruz.

Duyurular!
 • 01.12.2010 Yeni Web Tasarım Kampanyası düzenledik. Kampanya Detayları ve Daha Fazlası için Bizimle İrtibata Geçiniz...
 • 01.08.2010 Firmalara Web Sitesi Zorunuluğu Getiriliyor. Konuyla İlgili Bilgi Almak için bizimle hemen iletişime geçiniz.
 • 01.06.2010 Yeni Ofisimize taşındık. Size Daha iyi ve daha hızlı hizmet verebilmek için Ofisimizi Daha Merkezi Bir adrese taşıdık.
Haberdar Ol

Haberler, Kampanyalarımız ile ilgili bilgileri E-posta Adresinize gönderelim :

WebSite

Teknik Servis Website Tasarımı, Fiyat Teklifi Al.

 • Teknik Servis Siteleri Web Tasarımı 110
  Teknik Servis Siteleri Web Tasarımı
  Kategori: Teknik Servis

  Eksenweb olarak Teknik Servis için hazırladığımız Web Sitelerinin kısaca ortak özellikleri.

  Teknisyen Yönetimi : Kontrol Panelinizden Teknisyen Ekle bölümünden çalışanlarınızı teknisyen olarak ekleyebilirsiniz. Hangi ürün veya hizmet ile ilgili hangi teknisyenin ilgilendiğini ve ürünün durumunu(tamir/bakım) online olarak görebilirsiniz.

  Stok Yönetimi : Teknik servis hizmetinin yanı sıra mal veya hizmet tedarik hizmetiniz mevcutsa ürünlerinizin stoğunu kontrol paneli üzerinde tutabilirsiniz yeni ürün ekleyebilir ve silebilirsiniz.

  Bayilik Yönetimi : Ürün tedarik ettiğiniz firmalar var ise stok bölümünden hangi bayiden tedarik ettiğinizi belirtebilir ve takibini yapabilirsiniz.

  Servis Durumu : Müşteriniz size teslim ettiği ürününün durumunu websiteniz üzerinden müşteri numarası ile (telefo tamiri hizmeti ise örneğin IMEI numarası ile )online takip edebilir.

  Eposta / İletişim : Websitesi üzerinde incelenen ürün veya hizmet ile ilgili başvuru formu doldurulduğunda info@firmaadi.com adresine gönderilir , gönderilen bu eposta içeriğinde Bilgi Almak isteyen kişinin Adı/Telefon/Email bilgisi ve ilgilendiği ürün bilgileri size gönderilir.

  Sosyal Medya : Facebook , Twitter gibi sosyal ağlarda hesaplarınız varsa bu hesaplarını siteye entegre edilerek örneğin twitter da yaptığınız paylaşımlar online olarak sitenizde gösterilir.
  Güncel Haberler ve Sektörünüz ile ilgili haber ve bilgileri ekleyebilirsiniz.

  Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz.

  İletişimFiyat Teklifi
İletişim

Eksen Web - Internet Danışmanlığı
Rüstempaşa Mah, Barış Sok,
Serdaroğlu H.G İşhanı , No:9
Cep: (0532) 726 1802
e-mail: info@eksenweb.com

Yönetim Paneli
Giriş