eksenweb logosu

EksenWeb Olarak
2004 Yılından itibaren
Web Siteleri Hazırlıyoruz ve Yönetiyoruz.

Duyurular!
 • 01.12.2010 Yeni Web Tasarım Kampanyası düzenledik. Kampanya Detayları ve Daha Fazlası için Bizimle İrtibata Geçiniz...
 • 01.08.2010 Firmalara Web Sitesi Zorunuluğu Getiriliyor. Konuyla İlgili Bilgi Almak için bizimle hemen iletişime geçiniz.
 • 01.06.2010 Yeni Ofisimize taşındık. Size Daha iyi ve daha hızlı hizmet verebilmek için Ofisimizi Daha Merkezi Bir adrese taşıdık.
Haberdar Ol

Haberler, Kampanyalarımız ile ilgili bilgileri E-posta Adresinize gönderelim :

WebSite

Tatil Sitesi Website Tasarımı, Fiyat Teklifi Al.

 • Tatil Siteleri Website Tasarımı 111
  Tatil Siteleri Website Tasarımı
  Kategori: Tatil Sitesi

  Eksenweb olarak Tatil Siteleri için hazırladığımız Web Sitelerinin kısaca ortak özellikleri.

  Yönetim Bölümü: Website Kontrol Panelinizden Site yönetimi ve yönetim personeli bilgileri (İsim/Foto/Telefon..) Ekleyebilrisiniz.

  Etkinlikler Bölümü : Site yönetimi olarak düzenlediğiniz etkinlikleri yada düzenleyeceğiniz faaliyetleri site sakinlerine websiteniz üzerinden duyurabilirsiniz.

  Haberler Bölümü : Kontrol panelinizden siteniz ile ilgili haber ve faaliyetlerinizi başta site sakinleri olmak üzere ziyaretçilerinizle paylaşabilirsiniz.

  Raporlar Bölümünüzden :Banka Hesapları,Aidat ödeme tablosu,Genel Kurul Toplantı Zabtı,İşletme projesi,Gelir-Gider cetveli,Denetim Kurulu Faaliyet raporu,Toplantı davet yazısı,Yönetim Kurulu faaliyet raporlarını yükleyebilirsiniz.

  Bilgilendirme : Site Sakinlerinizi ve ziyaretçilerini önemli olaylar(bayram tekrikleri,kutlamalar,vefatlar vb.) ve yaptığınız onarım ve tadilat işleri ile ilgili bilgilendirebilirsiniz.

  Fotoğraf Galerileri : Siteniz ile ilgili her alanda fotoğraf galerileri oluşturup bu galerilere fotoğraflar yükleyerek sitenizi tanıtabilir yada faaliyetleriniz ile ilgili görsel içerikler yükleyebilirsiniz.

  Detaylı bilgi ve refaranslar için bizimle iletişime geçiniz.

  İletişimFiyat Teklifi
İletişim

Eksen Web - Internet Danışmanlığı
Rüstempaşa Mah, Barış Sok,
Serdaroğlu H.G İşhanı , No:9
Cep: (0532) 726 1802
e-mail: info@eksenweb.com

Yönetim Paneli
Giriş