eksenweb logosu

EksenWeb Olarak
2004 Yılından itibaren
Web Siteleri Hazırlıyoruz ve Yönetiyoruz.

Duyurular!
 • 01.12.2010 Yeni Web Tasarım Kampanyası düzenledik. Kampanya Detayları ve Daha Fazlası için Bizimle İrtibata Geçiniz...
 • 01.08.2010 Firmalara Web Sitesi Zorunuluğu Getiriliyor. Konuyla İlgili Bilgi Almak için bizimle hemen iletişime geçiniz.
 • 01.06.2010 Yeni Ofisimize taşındık. Size Daha iyi ve daha hızlı hizmet verebilmek için Ofisimizi Daha Merkezi Bir adrese taşıdık.
Haberdar Ol

Haberler, Kampanyalarımız ile ilgili bilgileri E-posta Adresinize gönderelim :

WebSite

Peyzaj ve Çiçekçilik Website Tasarımı, Fiyat Teklifi Al.

 • Peyzaj Sitesi Web Tasarım 114
  Peyzaj Sitesi Web Tasarım
  Kategori: Peyzaj ve Çiçekçilik

  Eksenweb olarak Peyzaj Sitesi için hazırladığımız Web Sitelerinin kısaca ortak özellikleri

  Kategori Yönetimi : Peyzaj ve Çiçekçilik ile ilgili Ürün Portföyünüzdeki tüm kategotiler mevcuttur örneğin(Bahçe bitkileri, Ağaçlar, Süs bitkileri.) Talep Edildiğinde yeni kategoiler eklenebilir.

  Portföy Yönetimi : Herhangi bir limit olmaksızın tüm ürün Portföyünüzü ekleyebilirsiniz.

  Katalog : Ürün ve hizmetleriniz ile ilgili kataloglarınızı websitenize yükleyebilirsiniz. Yüklediğiniz kataloğu ziyaretçiler site üzerinden indirerek inceleyebilirler yada siz eposta yoluyla linkini göndererek müşterilerinizin kataloğu indirerek incelemesini de sağlayabilirsiniz.

  Fotoğraf Galerileri : Faaliyet ve Refaranslarınız ile ilgili her alanda fotoğraf galerileri oluşturup bu galerilere fotoğraflar yükleyerek sitenizi ve firmanızı tanıtabilir yada faaliyetleriniz ile ilgili görsel içerikler yükleyebilirsiniz.

  Ziyaretçi Raporları : Sitenizi günlük, aylık ve toplamda kaç kişinin ziyaret ettiğini görebilirsiniz.


  Eposta Adresleri : info@website.com başta olmak üzere tüm çalışanlarınız için isim.soyisim@websiteniz.com şeklinde eposta hesapları açılır ve kurulumları yaptırılır.

  Eposta / İletişim : Websitesi üzerinde incelenen ürün ile ilgili başvuru formu doldurulduğunda info@firmaadi.com adresine gönderilir , gönderilen bu eposta içeriğinde Bilgi Almak isteyen kişinin Adı/Telefon/Email bilgisi ve ilgilendiği ürün bilgileri/Teklif bilgileri size gönderilir.

  İletişimFiyat Teklifi
İletişim

Eksen Web - Internet Danışmanlığı
Rüstempaşa Mah, Barış Sok,
Serdaroğlu H.G İşhanı , No:9
Cep: (0532) 726 1802
e-mail: info@eksenweb.com

Yönetim Paneli
Giriş