eksenweb logosu

EksenWeb Olarak
2004 Yılından itibaren
Web Siteleri Hazırlıyoruz ve Yönetiyoruz.

Duyurular!
 • 01.12.2010 Yeni Web Tasarım Kampanyası düzenledik. Kampanya Detayları ve Daha Fazlası için Bizimle İrtibata Geçiniz...
 • 01.08.2010 Firmalara Web Sitesi Zorunuluğu Getiriliyor. Konuyla İlgili Bilgi Almak için bizimle hemen iletişime geçiniz.
 • 01.06.2010 Yeni Ofisimize taşındık. Size Daha iyi ve daha hızlı hizmet verebilmek için Ofisimizi Daha Merkezi Bir adrese taşıdık.
Haberdar Ol

Haberler, Kampanyalarımız ile ilgili bilgileri E-posta Adresinize gönderelim :

WebSite

Laboratuvar Kalibrasyon Website Tasarımı, Fiyat Teklifi Al.

 • Laboratuvar ve Kalibrasyon Websitesi Tasarımı 120
  Laboratuvar ve Kalibrasyon Websitesi Tasarımı
  Kategori: Laboratuvar Kalibrasyon

  Eksenweb olarak Laboratuvar ve Kalibrasyon Ölçüm firmaları için hazırladığımız Web Sitelerinin kısaca ortak özellikleri.

  Eğitim Yönetimi : Firmanın eğitim hizmeti mevcutsa kontrol paneli üzerinden ilgili eğitimleri ekleyebilir veya düzenleyebilir.

  Eğitim Kategorileri : Eğitim hizmetiyle ilgili kategorileri ekleyebilir örneğin Kalibrasyon Eğitimi, Laboratuvar Eğitimi vb.

  Hizmetlerimiz Bölümü : Firmanın faaliyet gösterdiği alanlardaki(Laboratuvar ve Kalibrasyon) hizmet başlıkları ve detaylarını yönetim panelinden ekleyebilir veya güncelleyebilir.

  Haber ve Duyurular : Firmanız ve hizmetleriniz ile ilgili haber ve duyuruları panelinizden ekleyerek ziyaretçi ve müşterilerinizi bilgilendirebilirsiniz.

  Teklif ve Başvurular : Ürün veya Hizmet talebinde bulunan kişi sizden fiyat teklifi isteyebilir yada eğitimlerinize önkayıt yaptırabilir bu teklif ve başvurular eposta adresine gönderilir aynı zamanda panelinizden de kontrol edebilirsiniz.

  Referanslar : Referanslarınızı firma adı ve logosu şeklinde panelinizden ekleyebilir veya güncelleyebilirsiniz.

  Eposta / Fiyat Teklifleri: Websitesi üzerinde incelenen ürün veya hizmet ile ilgili başvuru formu doldurulduğunda info@firmaadi.com adresine gönderilir , gönderilen bu eposta içeriğinde Bilgi Almak isteyen kişinin Adı/Telefon/Email bilgisi ve ilgilendiği Hizmet bilgileri size gönderilir.

  Sosyal Medya : Facebook , Twitter gibi sosyal ağlarda hesaplarınız varsa bu hesaplarını siteye entegre edilerek örneğin twitter da yaptığınız paylaşımlar online olarak sitenizde gösterilir.
  Güncel Haberler ve Sektörünüz ile ilgili haber ve bilgileri ekleyebilirsiniz.

  Detaylı bilgi ,referanslarımız ve hizmet eklentileri ilgili için bizimle iletişime geçiniz.

  İletişimFiyat Teklifi
İletişim

Eksen Web - Internet Danışmanlığı
Rüstempaşa Mah, Barış Sok,
Serdaroğlu H.G İşhanı , No:9
Cep: (0532) 726 1802
e-mail: info@eksenweb.com

Yönetim Paneli
Giriş