eksenweb logosu

EksenWeb Olarak
2004 Yılından itibaren
Web Siteleri Hazırlıyoruz ve Yönetiyoruz.

Duyurular!
 • 01.12.2010 Yeni Web Tasarım Kampanyası düzenledik. Kampanya Detayları ve Daha Fazlası için Bizimle İrtibata Geçiniz...
 • 01.08.2010 Firmalara Web Sitesi Zorunuluğu Getiriliyor. Konuyla İlgili Bilgi Almak için bizimle hemen iletişime geçiniz.
 • 01.06.2010 Yeni Ofisimize taşındık. Size Daha iyi ve daha hızlı hizmet verebilmek için Ofisimizi Daha Merkezi Bir adrese taşıdık.
Haberdar Ol

Haberler, Kampanyalarımız ile ilgili bilgileri E-posta Adresinize gönderelim :

WebSite

Emlak ve Gayrimenkul Website Tasarımı, Fiyat Teklifi Al.

 • Emlak Siteleri Website Tasarımı 109
  Emlak Siteleri Website Tasarımı
  Kategori: Emlak ve Gayrimenkul

  Eksenweb olarak Emlak Siteleri için hazırladığımız Web Sitelerinin kısaca ortak özellikleri.

  Dil Desteği : Türkçe , İngilizce , Arapça dil desteği. Kontrol panelinizi yönetirken istediğiniz dil ile giriş yaparak o dilde siteyi yönetebilirsiniz.

  Sistem Türkçe , İngilizce , Arapça ya kendiliğinden çevirmektedir. Herhangi bir işlem veya yazı yazmanıza gerek yoktur. Kullanımı son derece kolaydır.

  Hiç yazı yazmadan sadece gayrimenkul özelliklerini listeden işaretleyerek gayrimenkul ekleyebilir ve düzenleyebilirsiniz.

  Kategori Yönetimi : Emlak Portföyünüzdekitüm kategotiler mevcuttur örneğin(Daire, Arazi, Arsa , Yazlık , Çiftlik vb.) Talep Edildiğinde yeni kategoiler eklenebilir.

  Portföy Yönetimi : Herhangi bir limit olmaksızın tüm Emlak Portföyünüzü ekleyebilirsiniz.

  Broker / Danışman Yönetimi : Tüm çalışanlarınız yada belirlediğiniz kişileri Broker Ekle bölümünden ekleyebilirsiniz belirlediğiniz şifreyle giriş yaparak kendi portföylerini yönetebilirler.

  Fotoğraf Yönetimi : Her Emlak ilanınız için toplu halde , tek seferde, 10 adet fotoğraf yükleyebilirsiniz. Fotoğraflara websitenizin adresi otomatik yazılır. Böylece başka sitelerde kullanırken kendi sitenizin tanıtımını yapabilirsiniz ve diğer kişiler bu fotoğrafları kullanamazlar.

  Google Haritaları: Kontrol panelinizden Eklediğiniz emlaklaro Google Haritaları üzerinde işaretleyebilirsiniz bu sayede ziyaretçi ilanınızı incelerken Google haritası üzerinde konumunu ve firmanızın bilgilerini görebilir.

  Ziyaretçi Raporları : Sitenizi günlük, aylık ve toplamda kaç kişinin ziyaret ettiğini görebilirsiniz.

  Vitrin Emlak Yönetimi : Yüklediğiniz emlaklardan istediklerinizi vitrinde göster butonuna tıklayarak giriş sayfasında gösterebilirsiniz.

  Döviz Kurları : TC. Merkez Bankası kurlarına göre TL/$/€ para birimlerinde ilan ekleyebilirsiniz , güncel kurlara göre ziyaretçilere 3 farklı kur şeklinde gösterilir.

  Emlak Arama : Gerek zitenizin ziyaretçileri gerekse site yöneticisi gelişmiş arama formuyla emlakları ; Minimum Fiyat - Maximum Fiyat, Genişlik, Fiyat, Kategori ve Emlak tipine göre filtreleyebilir.

  Eposta Adresleri : info@website.com başta olmak üzere tüm çalışanlarınız için isim.soyisim@websiteniz.com şeklinde eposta hesapları açılır ve kurulumları yaptırılır.

  Eposta / İletişim : Websitesi üzerinde incelenen emlak ile ilgili başvuru formu doldurulduğunda info@firmaadi.com adresine gönderilir , gönderilen bu eposta içeriğinde Bilgi Almak isteyen kişinin Adı/Telefon/Email bilgisi ve ilgilendiği emlakın bilgileri size gönderilir.

  Sosyal Medya : Facebook , Twitter gibi sosyal ağlarda hesaplarınız varsa bu hesaplarını siteye entegre edilerek örneğin Twitter da yaptığınız paylaşımlar online olarak sitenizde gösterilir.
  Güncel Haberler ve Sektörünüz ile ilgili haber ve bilgileri ekleyebilirsiniz.

  Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz.

  İletişimFiyat Teklifi
İletişim

Eksen Web - Internet Danışmanlığı
Rüstempaşa Mah, Barış Sok,
Serdaroğlu H.G İşhanı , No:9
Cep: (0532) 726 1802
e-mail: info@eksenweb.com

Yönetim Paneli
Giriş