eksenweb logosu

EksenWeb Olarak
2004 Yılından itibaren
Web Siteleri Hazırlıyoruz ve Yönetiyoruz.

Duyurular!
 • 01.12.2010 Yeni Web Tasarım Kampanyası düzenledik. Kampanya Detayları ve Daha Fazlası için Bizimle İrtibata Geçiniz...
 • 01.08.2010 Firmalara Web Sitesi Zorunuluğu Getiriliyor. Konuyla İlgili Bilgi Almak için bizimle hemen iletişime geçiniz.
 • 01.06.2010 Yeni Ofisimize taşındık. Size Daha iyi ve daha hızlı hizmet verebilmek için Ofisimizi Daha Merkezi Bir adrese taşıdık.
Haberdar Ol

Haberler, Kampanyalarımız ile ilgili bilgileri E-posta Adresinize gönderelim :

WebSite

Sektörler - Website Tasarım Kategorileri, Fiyat Teklifi Al.

 • İnşaat Şirketleri Web Tasarım 108
  İnşaat Şirketleri Web Tasarım
  Kategori: İnşaat

  Eksenweb olarak İnşaat Şirketleri için hazırladığımız Web Sitelerinin ortak özellikleri.

  Proje Yönetimi : Devam eden ve tamamlanmış inşaat projelerinizi website kontrol panelinizden ekleyebilir ve düzenleyebilirsiniz.

  Haber Yönetimi : Firmanıza ait haber ve duyurları website kontrol panelinizden ekleyebilir ve düzenleyebilirsiniz.

  İnşaat Projeleri : Özel inşaat projeleriniz varsa bize bildirmeniz halinde projeleriniz için özel çözümler üretiyoruz.

  Gayrimenkul Satışı : Aynı zamanda Emlak Gayrimenkul Danışmanlığı hizmeti yada kend projelerinizi internet ortamında satış hizmeti veriyorsanız Hazırladığımı Emlak Sitesini websitenize entegre ediyoruz.

  İletişimFiyat Teklifi
 • Emlak Siteleri Website Tasarımı 109
  Emlak Siteleri Website Tasarımı
  Kategori: Emlak ve Gayrimenkul

  Eksenweb olarak Emlak Siteleri için hazırladığımız Web Sitelerinin kısaca ortak özellikleri.

  Dil Desteği : Türkçe , İngilizce , Arapça dil desteği. Kontrol panelinizi yönetirken istediğiniz dil ile giriş yaparak o dilde siteyi yönetebilirsiniz.

  Sistem Türkçe , İngilizce , Arapça ya kendiliğinden çevirmektedir. Herhangi bir işlem veya yazı yazmanıza gerek yoktur. Kullanımı son derece kolaydır.

  Hiç yazı yazmadan sadece gayrimenkul özelliklerini listeden işaretleyerek gayrimenkul ekleyebilir ve düzenleyebilirsiniz.

  Kategori Yönetimi : Emlak Portföyünüzdekitüm kategotiler mevcuttur örneğin(Daire, Arazi, Arsa , Yazlık , Çiftlik vb.) Talep Edildiğinde yeni kategoiler eklenebilir.

  Portföy Yönetimi : Herhangi bir limit olmaksızın tüm Emlak Portföyünüzü ekleyebilirsiniz.

  Broker / Danışman Yönetimi : Tüm çalışanlarınız yada belirlediğiniz kişileri Broker Ekle bölümünden ekleyebilirsiniz belirlediğiniz şifreyle giriş yaparak kendi portföylerini yönetebilirler.

  Fotoğraf Yönetimi : Her Emlak ilanınız için toplu halde , tek seferde, 10 adet fotoğraf yükleyebilirsiniz. Fotoğraflara websitenizin adresi otomatik yazılır. Böylece başka sitelerde kullanırken kendi sitenizin tanıtımını yapabilirsiniz ve diğer kişiler bu fotoğrafları kullanamazlar.

  Google Haritaları: Kontrol panelinizden Eklediğiniz emlaklaro Google Haritaları üzerinde işaretleyebilirsiniz bu sayede ziyaretçi ilanınızı incelerken Google haritası üzerinde konumunu ve firmanızın bilgilerini görebilir.

  Ziyaretçi Raporları : Sitenizi günlük, aylık ve toplamda kaç kişinin ziyaret ettiğini görebilirsiniz.

  Vitrin Emlak Yönetimi : Yüklediğiniz emlaklardan istediklerinizi vitrinde göster butonuna tıklayarak giriş sayfasında gösterebilirsiniz.

  Döviz Kurları : TC. Merkez Bankası kurlarına göre TL/$/€ para birimlerinde ilan ekleyebilirsiniz , güncel kurlara göre ziyaretçilere 3 farklı kur şeklinde gösterilir.

  Emlak Arama : Gerek zitenizin ziyaretçileri gerekse site yöneticisi gelişmiş arama formuyla emlakları ; Minimum Fiyat - Maximum Fiyat, Genişlik, Fiyat, Kategori ve Emlak tipine göre filtreleyebilir.

  Eposta Adresleri : info@website.com başta olmak üzere tüm çalışanlarınız için isim.soyisim@websiteniz.com şeklinde eposta hesapları açılır ve kurulumları yaptırılır.

  Eposta / İletişim : Websitesi üzerinde incelenen emlak ile ilgili başvuru formu doldurulduğunda info@firmaadi.com adresine gönderilir , gönderilen bu eposta içeriğinde Bilgi Almak isteyen kişinin Adı/Telefon/Email bilgisi ve ilgilendiği emlakın bilgileri size gönderilir.

  Sosyal Medya : Facebook , Twitter gibi sosyal ağlarda hesaplarınız varsa bu hesaplarını siteye entegre edilerek örneğin Twitter da yaptığınız paylaşımlar online olarak sitenizde gösterilir.
  Güncel Haberler ve Sektörünüz ile ilgili haber ve bilgileri ekleyebilirsiniz.

  Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz.

  İletişimFiyat Teklifi
 • Teknik Servis Siteleri Web Tasarımı 110
  Teknik Servis Siteleri Web Tasarımı
  Kategori: Teknik Servis

  Eksenweb olarak Teknik Servis için hazırladığımız Web Sitelerinin kısaca ortak özellikleri.

  Teknisyen Yönetimi : Kontrol Panelinizden Teknisyen Ekle bölümünden çalışanlarınızı teknisyen olarak ekleyebilirsiniz. Hangi ürün veya hizmet ile ilgili hangi teknisyenin ilgilendiğini ve ürünün durumunu(tamir/bakım) online olarak görebilirsiniz.

  Stok Yönetimi : Teknik servis hizmetinin yanı sıra mal veya hizmet tedarik hizmetiniz mevcutsa ürünlerinizin stoğunu kontrol paneli üzerinde tutabilirsiniz yeni ürün ekleyebilir ve silebilirsiniz.

  Bayilik Yönetimi : Ürün tedarik ettiğiniz firmalar var ise stok bölümünden hangi bayiden tedarik ettiğinizi belirtebilir ve takibini yapabilirsiniz.

  Servis Durumu : Müşteriniz size teslim ettiği ürününün durumunu websiteniz üzerinden müşteri numarası ile (telefo tamiri hizmeti ise örneğin IMEI numarası ile )online takip edebilir.

  Eposta / İletişim : Websitesi üzerinde incelenen ürün veya hizmet ile ilgili başvuru formu doldurulduğunda info@firmaadi.com adresine gönderilir , gönderilen bu eposta içeriğinde Bilgi Almak isteyen kişinin Adı/Telefon/Email bilgisi ve ilgilendiği ürün bilgileri size gönderilir.

  Sosyal Medya : Facebook , Twitter gibi sosyal ağlarda hesaplarınız varsa bu hesaplarını siteye entegre edilerek örneğin twitter da yaptığınız paylaşımlar online olarak sitenizde gösterilir.
  Güncel Haberler ve Sektörünüz ile ilgili haber ve bilgileri ekleyebilirsiniz.

  Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz.

  İletişimFiyat Teklifi
 • Tatil Siteleri Website Tasarımı 111
  Tatil Siteleri Website Tasarımı
  Kategori: Tatil Sitesi

  Eksenweb olarak Tatil Siteleri için hazırladığımız Web Sitelerinin kısaca ortak özellikleri.

  Yönetim Bölümü: Website Kontrol Panelinizden Site yönetimi ve yönetim personeli bilgileri (İsim/Foto/Telefon..) Ekleyebilrisiniz.

  Etkinlikler Bölümü : Site yönetimi olarak düzenlediğiniz etkinlikleri yada düzenleyeceğiniz faaliyetleri site sakinlerine websiteniz üzerinden duyurabilirsiniz.

  Haberler Bölümü : Kontrol panelinizden siteniz ile ilgili haber ve faaliyetlerinizi başta site sakinleri olmak üzere ziyaretçilerinizle paylaşabilirsiniz.

  Raporlar Bölümünüzden :Banka Hesapları,Aidat ödeme tablosu,Genel Kurul Toplantı Zabtı,İşletme projesi,Gelir-Gider cetveli,Denetim Kurulu Faaliyet raporu,Toplantı davet yazısı,Yönetim Kurulu faaliyet raporlarını yükleyebilirsiniz.

  Bilgilendirme : Site Sakinlerinizi ve ziyaretçilerini önemli olaylar(bayram tekrikleri,kutlamalar,vefatlar vb.) ve yaptığınız onarım ve tadilat işleri ile ilgili bilgilendirebilirsiniz.

  Fotoğraf Galerileri : Siteniz ile ilgili her alanda fotoğraf galerileri oluşturup bu galerilere fotoğraflar yükleyerek sitenizi tanıtabilir yada faaliyetleriniz ile ilgili görsel içerikler yükleyebilirsiniz.

  Detaylı bilgi ve refaranslar için bizimle iletişime geçiniz.

  İletişimFiyat Teklifi
 • Online Satış Mağazası Website Tasarımı 112
  Online Satış Mağazası Website Tasarımı
  Kategori: Online Alışveriş E-ticaret

  Eksenweb olarak E-Ticaret Web Siteleri için hazırladığımız Web Sitelerinin kısaca ortak özellikleri.

  Kategori Yönetimi : Ürün Portföyünüzdeki tüm kategotiler mevcuttur örneğin(Saat, Telefon, Elbise..) Talep Edildiğinde yeni kategoiler eklenebilir.

  Portföy Yönetimi : Herhangi bir limit olmaksızın tüm ürün Portföyünüzü ekleyebilirsiniz.

  Ürün yönetimi, Stok Yönetimi,Alışveriş Sepeti Yönetimi,Sipariş Yönetimi mevcuttur.
  Ürünlerinize toplu halde veya tekli olarak 10 fotoğraf yükleyebilirsiniz.

  TL/$/€ parabirimi ile ürün ekleyebilirsiniz.

  Ziyaretçi Raporları : Sitenizi günlük, aylık ve toplamda kaç kişinin ziyaret ettiğini görebilirsiniz.

  Vitrin ürün Yönetimi : Yüklediğiniz ürünlerin istediklerinizi vitrinde göster butonuna tıklayarak giriş sayfasında gösterebilirsiniz.

  Gelişmiş Arama : Gerek zitenizin ziyaretçileri gerekse site yöneticisi gelişmiş arama formuyla ürünleri ; Minimum Fiyat - Maximum Fiyat, kategori ürün adı gibi kriterlere göre filtreleyebilir.

  Eposta Adresleri : info@website.com başta olmak üzere tüm çalışanlarınız için isim.soyisim@websiteniz.com şeklinde eposta hesapları açılır ve kurulumları yaptırılır.

  Eposta / İletişim : Websitesi üzerinde incelenen ürün ile ilgili başvuru formu doldurulduğunda info@firmaadi.com adresine gönderilir , gönderilen bu eposta içeriğinde Bilgi Almak isteyen kişinin Adı/Telefon/Email bilgisi ve ilgilendiği ürün bilgileri size gönderilir.

  Detaylı bilgi ve referanslar için iletişime geçiniz.

  İletişimFiyat Teklifi
İletişim

Eksen Web - Internet Danışmanlığı
Rüstempaşa Mah, Barış Sok,
Serdaroğlu H.G İşhanı , No:9
Cep: (0532) 726 1802
e-mail: info@eksenweb.com

Yönetim Paneli
Giriş